Informacje o firmie


Droma to zespół profesjonalistów, pracujących na produkcji, w logistyce, administracji, serwisie, dziale handlowym, technicznym itd. Dzięki tak zgranemu zespołowi, firma Droma tworzy wysokiej klasy produkty. Od prawie 25-ciu lat budujemy polską markę, która dzięki swojemu profesjonalizmowi, jest już szeroko rozpoznawalna za granicą.

NASZE POWODY DO DUMY

Odpowiedzialność – jesteśmy firmą, która zachowuje się fair wobec pracowników, klientów, kontrahentów
Szacunek – jesteśmy firmą, w której każdy pracownik odnosi się do współpracowników oraz klientów serdecznie oraz z szacunkiem
Zaufanie – jesteśmy firmą, która zbudowała swoją markę na profesjonalizmie, przez co można nam ufać
Dobra atmosfera – jesteśmy firmą, w której każdy pracownik czuje się dobrze, ma również pewność, że zawsze może powiedzieć, to co myśli i szczerze porozmawiać ze współpracownikami i przełożonymi
Śmiałość – jesteśmy firmą, która nie boi się nowych wyzwań, jesteśmy otwarci na sugestie pracowników, a także potrafimy mówić przepraszam i przyznać się do błędów

NASZA MISJA

- Mieć zawsze profesjonalnych pracowników
- Dbać zawsze profesjonalnie o zadowolenie klientów
- Współpracować zawsze profesjonalnie z kontrahentami
- Być zawsze profesjonalną firmą

local_cafeKAWA I HERBATA

- Na każdym piętrze biura możesz się napić pysznej kawy z ekspresu, a dla miłośników teiny w naszej kuchni znajdzie się herbata czarna, zielona, owocowe i wiele innych.

restaurant_menuOBIADY

- W naszej bardzo dobrze wyposażonej kuchni każdy może skorzystać z lodówki, mikrofalówki, płyty indukcyjnej oraz garnków, dzięki czemu nasi pracownicy mogą zjeść ciepły obiad w trakcie pracy.

DRESS CODE

- W naszej firmie obowiązuje dowolność strojów – najważniejsze, aby ubrania były schludne, a na Twojej twarzy zawsze gościł uśmiech.

directions_carPARKING POD FIRMĄ

- Nasi pracownicy mogą korzystać z dużego parkingu, dzięki czemu każdy dojeżdżający do pracy może zostawić swój samochód nieopodal biura, nie płacąc za strefę płatnego parkowania.

peopleATMOSFERA PRACY

- W naszej firmie zwracamy się do siebie po imieniu i dbamy o to, aby każdy czuł się tu dobrze.

securityUBEZPIECZENIE GRUPOWE

- Poczucie bezpieczeństwa i pewność swojej sytuacji są bardzo ważne. Dlatego nasza firma wprowadziła dla swoich pracowników ofertę ubezpieczenia grupowego. Do każdego pakietu pracodawca dopłaca od 35 do 70% kwoty ubezpieczenia co miesiąc. Dodatkowo, każdy pracownik w ramach ubezpieczenia, może ubezpieczyć swojego małżonka lub dziecko.