Kariera

Drogi Kandydacie,
nasz portal rekrutacyjny to narzędzie, które pozwoli Ci zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy, odpowiedzieć na wybraną ofertę lub pozostawić dokumenty aplikacyjne w bazie kandydatów, jak również przeczytać niezbędne informacje na temat przebiegu rekrutacji i selekcji prowadzonych przez naszą firmę.

W zakładce oferty pracy możesz poznać bliżej wymagania oraz zakres obowiązków, dla stanowisk pracy, na które aktualnie prowadzimy proces rekrutacji, jak również w łatwy i szybki sposób odpowiedzieć na wybraną ofertę pracy poprzez formularz rekrutacyjny.

Jeżeli wśród ofert pracy nie znalazłeś tych, którymi jesteś zainteresowany, wówczas możesz, pozostawić swoje dane osobowe oraz dokumenty aplikacyjne w zakładce zgłoszenie do bazy kandydatów. Gwarantujemy, że gdy tylko wśród ofert pracy pojawi się ta, zgodna z Twoim profilem zawodowym, wówczas bezzwłocznie się skontaktujemy.

W zakładce informacje dla kandydatów zamieściliśmy informacje na temat formy oraz sposobu prowadzenia wszystkich etapów procesu rekrutacji. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu.

Zespół Rekrutacyjny Droma